Kutsu Lempo-Volley ry:n kevätkokoukseen ti 15.6.2020

14.6.2021

Lempo-Volley Lempäälä ry:n  sääntömääräinen kevätkokous pidetään tiistaina 15. kesäkuuta 2021 kello 18. Kokouspaikka on Lempäälä-talon alueella, osoite on Manttaalitie 15 B. Kokouspaikalle pääsee B3-ovesta.

Olet Lempo-Volleyn jäsenenä tervetullut ja oikeutettu saapumaan seuran kevätkokoukseen. Kokouksessa käsitellään sääntömääräiset asiat ja muita ajankohtaisia seuran asioita. Kevätkokouksessa muun muassa valitaan seuran hallitus toimintakaudelle 2021-2022 ja vahvistetaan toimintasuunnitelma ja tulo- ja menoarvioi toimintakaudelle 2021-2022. Kokoukseen ei voi osallistua etänä. 

Tulo-ohje: Kokouspaikka sijaitsee uuden Lempäälä-talon alueella, B-rakennuksessa. Sisään pääsee B3-ovesta.  B-rakennus on Manttaalitien ja Aavankadun kulmassa, ja rakennuksen pohjakerroksessa toimii Salipiste-kuntosali. 

Jotta tapahtuma voidaan järjestää koronaturvallisesti, tulee kokouksessa noudattaa turvaväljeä mahdollisuuksien mukaan muihin kokouksen osallistujiin. Suosittelemme myös kasvomaskin käyttöä kokoustilassa.

Tervetuloa kevätkokoukseen
Lempo-Volley Lempäälä ry:n hallitus

Uutinen julkaistu alun perin 24.5.2021 ja nostettu uudestaan uutislistan kärkeen 4.6. ja 14.6.2021.