Lempo-Volleyn kausijulkaisu 2023-24 julkaistu - Lue tuhti paketti Lempon vuodesta täältä

30.12.2023

Lempo-Volleyn kausijulkaisu 2023-24 on nyt julkaistu!

72-sivuinen julkaisu kertoo Lempo-Volleyn toiminnasta viimeisen vuoden ajalta. Kausijulkaisussa on laaja katsaus seuran toimintaan joukkue-esittelyistä, jäsenten haastatteluihin, puheenjohtajan tilannekatsaukseen kuin viime kauden upeiden menestyshetkien uudelleenelämiseen. Viime kausi oli melkoinen 1-sarjan ja A-tyttöjen mestaruuksien myötä. Myös paljon muuta tapahtui!

Kausijulkaisu on julkaistu pdf-verkkoversiona.

Voit lukea Lempo-Volleyn kausijulkaisun täältä:

Kausijulkaisu on seuran tiedottajan Antti Raunion päätoimittama, tuottama ja kokoama julkaisu, johon on osallistunut paljon seuratoimijoita joukkuekertomuksien ja valokuvien muodossa. Kiitos kaikille seuratoimijoille joukkueiden toiminnan taltioinnista!

Aiempien kausien kausijulkaisuihin voi tutustua täältä.