Lempo-Volleyn kevätkokous 14.6.2022 Lempäälä-talossa

14.6.2022

Lempo-Volley Lempäälä ry:n sääntömääräinen kevätkokous pidetään tiistaina 14. kesäkuuta kello 18 Lempäälä-talon tiloissa Lempäälän keskustassa. Oosoite on Manttaalitie 15 B. Kokouspaikalle pääsee B3-ovesta.

Olet Lempo-Volleyn jäsenenä tervetullut ja oikeutettu saapumaan seuran kevätkokoukseen. Kokouksessa käsitellään sääntömääräiset asiat ja muita ajankohtaisia seuran asioita. Kevätkokouksessa muun muassa valitaan seuran hallitus toimintakaudelle 2022-2023 ja vahvistetaan toimintasuunnitelma ja tulo- ja menoarvioi toimintakaudelle 2022-2023. Kokoukseen ei voi osallistua etänä. 

Tulo-ohje: Kokouspaikka sijaitsee uuden Lempäälä-talon alueella, B-rakennuksessa. Sisään pääsee B3-ovesta.  B-rakennus on Manttaalitien ja Aavankadun kulmassa, ja rakennuksen pohjakerroksessa toimii Salipiste-kuntosali. 

Tervetuloa kevätkokoukseen
Lempo-Volley Lempäälä ry:n hallitus

Julkaistu alun perin 8.4.2022