Kevätkokouksessa valittiin uusi hallitus ja hyväksyttiin tulo- ja menoarvio

16.6.2022

Lempo-Volleyn kevätkokous pidettiin tiistaina 14. kesäkuuta 2022 Lempäälä-talossa.

Kokouksessa valittiin seuralle hallitus uudelle toimintakaudelle 2022-2023, vahvistettiin seuran toimintasuunnitelma sekä tulo- ja menoarvio kaudelle 2022-2023  ja vahvistettiin jäsenmaksu ja kannatusjäsenmaksu.

Jäsenmaksuna ja kannatusjäsenmaksuna pysyy viime vuosilta tuttu 20€ / jäsen.

Seuran hallitukseen valittiin puheenjohtajaksi Harri Montonen ja jäseniksi Ossi Vesanen, Päivi Jokinen, Sauli  Silpo, Mervi Laine ja Juha Tulonen. Uutena jäsenenä hallitukseen tulee mukaan Juha Tulonen, joka tunnetaan muun muassa monivuotisena miesten 3-joukkueen pelaajana ja beach volley -aktiivina.

Onnea hallitukselle uudelle toimintakaudelle ja hienoa saada Juha mukaan hallituksen toimintaan!

Lempo-Volleyn hallitus toimintakaudelle 2022-2023

Harri Montonen, puheenjohtaja 
Ossi Vesanen, hallituksen jäsen
Päivi Jokinen, hallituksen jäsen
Sauli Silpo, hallituksen jäsen
Mervi Laine, hallituksen jäsen
Juha Tulonen, hallituksen jäsen