Ottelut

D-pojat Musta, Sininen ja Valkoinen pelaavat Lounais-Suomen Aluemestaruussarjaa.

Lempo Musta

3 F 2 POOLITURNAUS

13.-14.2. Kangasalla

Le‌‍‌‍mpo Musta - LP Kangasala Mustat 
Lempo Musta - VaLePa Punainen
Lempo Musta - LP Kangasala Punaiset
Lempo Musta - YlöR 

Turnauksen tulospalvelu

2 F 2 POOLITURNAUS

La 21.11. Ylöjärvellä

Le‌‍‌‍mpo Musta - LP Kangasala Mustat 2-0 (25-12, 25-13)
Lempo Musta - Lempo Oranssi 1-1 (25-17, 23-25)
Lempo Musta - LP Kangasala Valkoiset 1-1 (25-19, 17-25)
Lempo Musta - YlöR 0-2 (14-25, 18-25)

Turnauksen tulospalvelu

1 D POOLITURNAUS

Su 1.11. Raisiossa

Le‌‍‌‍mpo Musta - Loimu Musta 0-2 (18-25, 16-25)
Lempo Musta - Isku-Veikot 0-2 (14-25, 17-25)
Lempo Musta - KoiKu 0-2 (15-25, 12-25)
Lempo Musta - OrPo White 0-2 (14-25, 15-25)

Turnauksen tulospalvelu

TASONMITTAUSTURNAUS

La 26.9. Sastamalassa

Lempo Musta - LP Kangasala Mustat 2-0 (25-12, 25-17)
Lempo Musta -  LP Kangasala Kotkat 2-0 (2520, 25-18)
Lempo Musta -  VaLePa Musta 0-2 (5-25, 6-25)

Turnauksen tulospalvelu

Lempo Sininen

3 D POOLITURNAUS

13.-14.2. Lempäälä

Lempo Sininen - VaLePa Valkoinen
Lempo Sininen - OrPo white
Lempo Sininen - OrPo blue

Turnauksen tulospalvelu

2 C POOLITURNAUS

La 21.11. Sastamala

Lempo Sininen - VaLePa S-Max 0-2 (20-25, 19-25)
Lempo Sininen - VilTä White 1-2 (25-21, 24-26, 11-15)
Lempo Sininen - Viesti 0-2 (23-25, 22-25)

Turnauksen tulospalvelu

1 C POOLITURNAUS

La 31.10. Lempäälässä

Lempo Sininen - OrPo Blue 1-1 (25-22, 18-25)
Lempo Sininen - VaLePa Punainen 2-0 (25-12, 25-19)
Lempo Sininen - KAJE Tiikerit 1-1 (25-15, 19-25)
Lempo Sininen - Viesti 1-1 (19-25, 25-18)

Turnauksen tulospalvelu

TASONMITTAUSTURNAUS

La 26.9. Lempäälässä

Lempo Sininen - VaLePa S-Max 0-2 (22-25, 23-25)
Lempo Sininen - LP Kangasala Punaiset 2-0 (25-17, 25-6)
Lempo Sininen - Isku-Veikot 2-1 (26-24, 15-25-15-8)

Turnauksen tulospalvelu

Lempo Valkoinen

3 A POOLITURNAUS

13.-14.2. Alastaro

Lempo Valkoinen - Jankko Valkoinen
Lempo Valkoinen - YpäY D Valkoinen
Lempo Valkoinen - VaLePa Musta

Turnauksen tulospalvelu

2 A POOLITURNAUS

La 21.11. Alastaro

Lempo Valkoinen - Jankko Musta 2-1 (20-25, 25-13, 15-8)
Lempo Valkoinen - Isku 2-0 (25-9, 25-18)
Lempo Valkoinen - VaLePa Musta 2-0 (25-15, 25-12)

Turnauksen tulospalvelu

1 A POOLITURNAUS

La 31.10. Vilppulassa

Lempo Valkoinen - Jankko Musta 2-0 (25-16, 25-23)
Lempo Valkoinen - VaLePa Musta 2-0 (25-16, 25-17)
Lempo Valkoinen - Tähti Red 2-0 (25-10, 25-10)
Lempo Valkoinen - YpaY D Vihreä 2-0 (25-10, 25-17)

Turnauksen tulospalvelu

TASONMITTAUSTURNAUS

La 26.9. Lempäälässä

Lempo Valkoinen - Isku-Veikot 2-0 (25-9, 25-17)
Lempo Valkoinen -  VaLePa S-Max 2-0 (25-8, 25-9)
Lempo Valkoinen - VaLePa Valkoinen 2-0 (25-10, 25-10)

Turnauksen tulospalvelu

Lempo Oranssi

3 F 1 POOLITURNAUS

13.-14.2. Lempäälässä

Le‌‍‌‍mpo Oranssi - LP Kangasala Kotkat
Lempo Oranssi - Loimu Mustat
Lempo Oranssi - Loimu Oranssit
Lempo Oranssi - Pirkat

Turnauksen tulospalvelu

2 F 2 POOLITURNAUS

La 21.11. Ylöjärvellä

Le‌‍‌‍mpo Oranssi - LP Kangasala Valkoiset 0-2 (24-26, 19-25)
Lempo Oranssi - Lempo Musta 1-1 (17-25, 25-23)
Lempo Oranssi - LP Kangasala Musta 2-0 (25-10, 25-22)
Lempo Oranssi - YlöR 2-0 (25-19, 25-20)

Turnauksen tulospalvelu

1 E 2 POOLITURNAUS

La 31.10. Raisiossa

Le‌‍‌‍mpo Oranssi - KoKa 0-2 (18-25, 15-25)
Lempo Oranssi - LP Kangasala Punaiset 0-2 (21-25, 16-25)
Lempo Oranssi - Loimu Oranssit 1-1 (25-23, 20-25)
Lempo Oranssi - LP Kangasala Mustat 2-0 (25-22, 25-23)

Turnauksen tulospalvelu